Віза в Канаду

Опубліковано : 2017-10-23

Отримання візи в Канаду
Які чинники ризику при отриманні візи в Канаду?Дуже жорсткі вимоги до заявителів
1. У багатьох занадто довірливе відношення до чуток, що візу в Канаду ставлять в чистий паспорт і що “треба пробувати”. Консульство Канади пред’являє до заявників дуже жорсткі вимоги, можливо навіть жорсткіші чим США, тому отримання візи в Канаду в чистий паспорт можливе лише за певних умов. Ми закликаємо відповідальніше відноситься до оповідань про отримання візи в Канаду в чистий паспорт!
2. Вам здається, що Ви вже у всьому розібралися і у вас хороші документи. Ви повинні розуміти, що роблячи що-небудь вперше, вірогідність помилки завжди більше як при заповненні анкети, так і при комплектуванні документів і їх поданні/відправці.
3. У Вас є запрошення в Канаду від родичів або друзів і Вам може здатися, що цього вистачає для гарантованого отримання візи і стороння допомога Вам ні до чого.
4. Багато хто думає, що для них найскладніше – заповнення анкетних даних англійською мовою або французькій мові.
Ми рекомендуємо комплексний візовий супровід по оформленню візи в Канаду, оскільки на формування шансів в отриманні візи в Канаду впливає безліч чинників і все їх треба враховувати. Наш великий досвід в отриманні віз в Канаду говорить нам, що краще відразу звернутися до експерта, що має досвід. У нас Ви отримаєте якісну комплексну візову підтримку по візах в Канаду.
Наші контакти :
м.Львів, проспект Чорновола 67,
3 поверх 303 офіс
+38 (097) 293 93 48
Visaem.usa@gmail.com
www.visaem.com.ua