Отримання канадської візи

Опубліковано : 2017-11-08

Отримання канадської візи

Через посольство нами робиться віза в Канаду самостійно. Покрокова інструкція в 2017 році для наших заявників включає в себе всі необхідні дії, які повинен зробити заявник для отримання візи в Канаду.
Наші переваги очевидні.

1. Ми працюємо в сфері отримання віз до Канади з 2010 року. Нашими фахівцями оформляються візи в Канаду щотижня. Кожен з них знає не тільки про те, як отримати канадську туристичну візу, але і багато інших корисних нюансів. Ми знаємо відповіді на багато запитань, які вас цікавлять і допоможемо вам грамотно підготувати пакет документів для візи в Канаду, зменшивши ризик відмови у візі до мінімуму.
2. Відсоток відмов в отриманні візи наших клієнтів досить низький , і сягає трішки менше як 15%. Бувають випадки, коли ми відразу повідомляємо, що візу ви не отримаєте. Але якщо ми приймаємо в роботу ваші документи для оформлення візи в Канаду, то завжди докладаємо максимальних зусиль для того, щоб ви отримали візу.
3. Ми успішно працюємо з вже отриманими відмовами. Бували випадки, що всього через кілька тижнів видавалась віза в Канаду після відмови. Канадська віза після відмови, звичайно, не може бути нами гарантована на 100% – адже ми не завжди можемо знати повну візову історію заявника. Але зробимо все для того, щоб заявник візу отримав.
4. Обов’язковий переклад документів на візу в Канаду в нас робиться професійним перекладачем. Незважаючи на те, що діяльність перекладачів зараз не підлягає державному ліцензуванню, ми завжди надаємо точний переклад, що задовольняє консульство в повній мірі.
5. Перелік документів на візу в Канаду складається індивідуально для кожного заявника. Наша допомога в оформленні візи в Канаду включає в себе детальну консультацію щодо того, які документи на туристичну візу в Канаду, наприклад, краще надати для того, щоб дісталася вам Канадська віза. Немає travel history? Не проблема!
6. Якщо вам самостійно потрібна канадська віза, різні форуми та інші аналоги вам не завжди допоможуть. Якщо ви не займалися оформленням візи в Канаду кожен день, ви погодитеся, що існує ймовірність зробити помилку, яка може привести до відмови. Мінімізувати його можуть лише професіонали, для яких оформлення канадських віз є свого роду покликанням.
7.Нашими заявниками неодноразово отримувалась віза в Канаду на 10 років. Їх почали видавати недавно – буквально з минулого року. Ми виявили ряд закономірностей, що стосуються отримання десятирічних віз. Тепер половина наших заявників отримує візи до кінця дії свого паспорта.
Наші контакти :
м.Львів, вул. Долинського 11(орієнтир – палац культури Гната Хоткевича),
+38 (097) 293 93 48

Главная